KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10559011
nr 1055 9011
Pelle Nilsson, Fryksdalen, signerad, olja på pannå, 30x47
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:43:34
10/9 21:23:52
100 kr
12/9 16:08:23